Aragon est une marque Espagnole qui, depuis 1992, conçoit et vend des attelages pour tous types de voitures et de véhicules utilitaires au meilleur rapport qualité-prix.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Trekhaakkogel | Horizontale kogel demonteerbaar zonder gereedschap |
|---|---|
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1850 kg |
| Kogeldruk | 119 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 17,16 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Dacia Duster inclusief 4x4 en LPG |
| Productiedatum voertuig | Van november 2013 tot december 2017 |