| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,67 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volvo V60 Cross Country |
| Productiedatum voertuig | Vanaf februari 2018 |