Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- GTI, R-Line
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | GTI, R-Line |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Zwanenhals demonteren |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1200 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsnijding (onderkant bumper te kopen bij de dealer) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 13,50 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Polo VI |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2017 tot augustus 2021 |
Information complémentaire :
Si le bas de pare chocs dispose déjà d'une trappe, aucune découpe de pare chocs n'est à prévoir. Si il n'en dispose pas, un bas de pare choc avec trappe peut être commander chez le concessionnaire (ref 2G6807568H9B9).
Le pare chocs d'origine peut être découpé si vous ne souhaitez pas commander le bas de pare chocs avec trappe mais elle sera non visible sur la face arrière.