Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Alleen de GTI- en R-Line-versies zijn compatibel met deze trekhaak. Alle andere versies zijn niet compatibel
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Alleen de GTI- en R-Line-versies zijn compatibel met deze trekhaak. Alle andere versies zijn niet compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1200 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Polo VI Hatchback alleen voor GTI en R-Line |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2017 tot augustus 2021 |