De Eufab Crow Plus kan 2 fietsen van elk 25 kg dragen en 3 fietsen van elk 16.5 kg met behulp van de uitbreiding die als accessoire wordt aangeboden, apart verkocht (uitbreiding voor 3e fiets met referentie EUF11583).
Eenvoudig en snel te installeren op uw trekhaakkogel dankzij de bevestigingshendel. De Crow Plus geeft u toegang tot uw kofferbak dankzij het geïntegreerde kantelmechanisme. Hij is uitgerust met een 13-polige elektrische aansluiting.
De fietsen worden stevig vastgehouden bij de wielen met sterke stoffen riemen en op de frames met verstelbare bevestigingsarmen waarvan de klemmen handmatig worden aangedraaid (vergrendelbaar met sleutel als accessoire met referenties EUF11237 en EUF11238). Een extra veiligheidsriem zorgt voor een perfecte bevestiging van de fietsen.
Opvouwbaar, wat handig is voor opbergen in uw kofferbak of garage!
Economisch, kantelbaar, vergrendelbaar op de trekhaakkogel, uitbreidbaar naar 3 fietsen (met accessoire) en opvouwbaar zijn de belangrijkste voordelen van de Eufab Crow Plus fietsendrager.
| Merk | Eufab |
|---|---|
| Aantal fietsen | 2 |
| Extra fiets toevoegen | Optioneel |
| Compatibiliteit elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 50 kg |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Opening grote achterklep (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opening achterdeuren (bestelwagens/busjes) | Nee |
| Opvouwbare / compacte fietsendrager | Ja |
| Maximale diameter fietsframe | 85 mm |
| Afstand tussen rails (van midden tot midden) | 18 cm |
| Maximale wielbasis | 126 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 8.2 |
| Trekhaak compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Vergrendeling fietsen op fietsendrager | Ja met accessoire |
| Gewicht fietsendrager | 14,50 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Nee |
| Garantie | 2 jaar |