De Hapro Atlas Premium XFold II kan 2 fietsen dragen tot maximaal 60 kg! Het is ook geschikt voor 2 elektrische fietsen.
Eenvoudig te installeren op elk type trekhaak. Het is uitgerust met een 7-polige en 13-polige stekker.
De wielblokkeringen kunnen fietsen met banden tot 10.2 cm breed aan.
De fietsen worden stevig vastgehouden bij de wielen met stevige getande riemen. De bevestigingsarmen voor de fietsframes zijn afneembaar en voorzien van een antidiefstalsysteem.
Een oplaadhelling voor het gemakkelijk plaatsen van fietsen op de fietsendrager is beschikbaar als accessoire.
Volledig afsluitbaar, geschikt voor elektrische fietsen, eenvoudig te installeren en te vervoeren, zijn de belangrijkste voordelen van de Hapro Atlas Premium XFold II fietsendrager.
Let op: Niet compatibel met RMC Brink koppelingskogels.
| Merk | Hapro |
|---|---|
| Aantal fietsen | 2 |
| Extra fiets toevoegen | Nee |
| Compatibiliteit elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 60 kg |
| Elektrische aansluiting | 7-polig en 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Opening grote achterklep (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opening achterdeuren (bestelwagens/busjes) | Nee |
| Opvouwbare / compacte fietsendrager | Ja |
| Maximale diameter fietsframe | 72 mm |
| Maximale wielbasis | 129 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 10.2 |
| Trekhaak compatibiliteit | Niet compatibel met RMC Brink trekhaken |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Vergrendeling fietsen op fietsendrager | Ja |
| Gewicht fietsendrager | 19,10kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Nee |
| Garantie | 2 jaar |