De Hapro Atlas Premium XFold I kan 1 fiets van maximaal 30 kg dragen! Hij is ook geschikt voor 1 elektrische fiets.
Eenvoudig te installeren op elk type trekhaak. Hij is uitgerust met een 7-polige en 13-polige elektrische aansluiting.
De wielblokkeringen kunnen een fiets met banden tot 10,2 cm breed accommoderen.
De fiets wordt stevig vastgehouden bij de wielen door robuuste getande riemen. De bevestigingsarm voor het fietsframe is afneembaar en voorzien van een antidiefstalsysteem.
Een oplaadplank voor het gemakkelijk laden van de fiets op de fietsendrager is beschikbaar als accessoire.
Volledig afsluitbaar, geschikt voor elektrische fietsen, eenvoudig te installeren en te vervoeren, zijn de belangrijkste voordelen van de Hapro Atlas Premium XFold I fietsendrager.
| Merk | Hapro |
|---|---|
| Aantal fietsen | 1 |
| Extra fiets toevoegen | Optioneel |
| Compatibiliteit elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 30 kg |
| Elektrische aansluiting | 7-polig en 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Opening grote achterklep (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opening achterdeuren (bestelwagens/busjes) | Nee |
| Opvouwbare / compacte fietsendrager | Ja |
| Maximale diameter fietsframe | 72 mm |
| Maximale wielbasis | 129 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 10.2 |
| Trekhaak compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Vergrendeling fietsen op fietsendrager | Ja |
| Gewicht fietsendrager | 14,30kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Nee |
| Garantie | 2 jaar |