Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- fun modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | fun modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1390 kg |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,00 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Polo (met achterklep) type 9N - een onderbumper met klep om de bumperuitsparing te bedekken is beschikbaar in de rubriek accessoires hieronder |
| Productiedatum voertuig | 12/01-06/09 |