| Trekhaakkogel | Verwijderbare kogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
|---|---|
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1200 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet-zichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 13,30 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Polo (met achterklep) type 6N2 |
| Productiedatum voertuig | 12/99-12/01 |