Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- GTD, GTI, GTI TCR, IQ Drive, Join, R 4-Motion, R-Line, Sound, e-Golf en voertuigen met panoramadak
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Reconnue mondialement, Brink est une des marques leader sur le marché de l’attelage. Pratiques et faciles à monter, les produits Brink sont fabriqués en France et aux Pays-Bas pour garantir un haut niveau de qualité.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | GTD, GTI, GTI TCR, IQ Drive, Join, R 4-Motion, R-Line, Sound, e-Golf en voertuigen met panoramadak |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Diagonale afneembare trekhaakbol zonder gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Uitsnijding bumper | Zichtbare uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 21,40 kg |
| Montagetijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Golf 7 inclusief 4-wielaandrijving en GTE Hybrid |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2012 tot juni 2019 |