Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- voertuigen met treeplank
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
La qualité et la finition des attelages Siarr Westfalia sont connues et reconnues, de nombreux constructeurs leur font confiance en les proposant en première monte. Offrez-vous enfin la qualité à des prix abordables.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | voertuigen met treeplank |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard afneembare trekhaakkogel met gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Nee |
| Trekhaakgewicht | 27.7kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Crafter enkelvoudige wielen zonder treeplank |
| Productiedatum voertuig | Van april 2006 tot december 2016 |
Information complémentaire :
L'attelage est vendu sans la rotule. Pour monter ce produit, vous devez commander la rotule 4 trous BOS024924 disponible en accessoires ci-dessous.