Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Crafter met dubbellucht, zonder treeplank en LPG-modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Crafter met dubbellucht, zonder treeplank en LPG-modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard afneembare trekhaakkogel met gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Nee, verwijdering van de treeplank |
| Trekhaakgewicht | 27 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Crafter Bestelwagen met kort onderstel (wielbasis 32) met enkelvoudige wielen en treeplank |
| Productiedatum voertuig | Van april 2006 tot december 2016 |
Informations complémentaires :
• Le marchepied présent sur le véhicule est à transformer, le kit se trouvant en accessoire sera nécessaire
• Rotule 4 trous possible avec le kit référence BOS019554 disponible ci-dessous