Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2175 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Volkswagen T7 Multivan inclusief e-hybrid en "handsfree" achterklep opening |
| Productiedatum voertuig | Vanaf augustus 2021 |
| Gewicht | 22,30 kg |