Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- modellen met parkeersensoren achter om een optimale bevestiging van de bumper te garanderen, kan een optionele bumperbalk worden besteld (origineel vw-onderdeel)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | modellen met parkeersensoren achter om een optimale bevestiging van de bumper te garanderen, kan een optionele bumperbalk worden besteld (origineel vw-onderdeel) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2800 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 13,13 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Transporter T5 bestelwagen - sommige voertuigen zijn er al mee uitgerust, con |
| Productiedatum voertuig | 10/09- |
Information complémentaire :
Afin de garantir une fixation optimale du pare-chocs, un renfort de pare-chocs disponible en option peut-être commandé (pièce d'origine VW). Attention, certains véhicules en sont déjà pourvus, veuillez vérifier si le vôtre en possède un.