Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 19,2 kg |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Tiguan inclusief R-Line |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2016 tot augustus 2023 |