| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 2200 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsnijding onder de bumper (bij standaard bumper) of zichtbaar (bij R-Line afwerking) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Passat Stationwagon inclusief Passat Alltrack R-Line en 4Motio |
| Productiedatum voertuig | 10/10-11/14 |