| Trekhaakkogel | Zwanenhals demonteren |
|---|---|
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2465 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet-zichtbare uitsnijding, bij R-Line afwerking zal de uitsnijding zichtbaar zijn |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 16,40 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | VW Passat Break inclusief Alltrack |
| Productiedatum voertuig | 10/10-11/14 |
| Incompatibele voertuigen | Geen |