| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
|---|---|
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2200 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Uitsnijding bumper | Onzichtbare uitsnijding onder de bumper (bij standaard bumper) of zichtbaar (bij R-Line afwerking) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 20,00 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Passat Stationwagon inclusief Passat Alltrack R-Line en 4Motio |
| Productiedatum voertuig | 10/10-11/14 |