Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Verborgen zwanenhals onder de bumper |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Niet nodig |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2200 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet-zichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 16,50 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Passat Sedan |
| Productiedatum voertuig | Van november 2014 tot september 2023 |
Information complémentaire :
Pour le montage de cet attelage, l'accessoire SIA917131631001 est nécessaire.