| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
|---|---|
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2200 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Uitsnijding bumper | Onzichtbare uitsnijding onder de bumper (bumperklep te kopen bij de dealer) |
| Trekhaakgewicht | 17,50 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Berline Type 3C, monteerbaar op Four Motion en R36 / Gelieve de bumperrok en klep bij VAG te bestellen |
| Productiedatum voertuig | 3/05-10/1 |