Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Model R
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Model R |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 127 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (zichtbaar bij GTI Clubsport) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18.50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Golf 8 inclusief GTI Clubsport |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2019 tot juli 2023 |