Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | 4-gats montageplaat geleverd zonder kogel |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 130 kg |
| Afstand tussen gaten (L x H) | 83x56 mm |
| Gewicht trekhaak | 16 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Toyota Land Cruiser J15 |
| Productiedatum voertuig | Vanaf november 2009 |
Information complémentaire :
Une trappe de pare-chocs est à commander chez votre concessionnaire Toyota.