Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2300 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai Tucson |
| Productiedatum voertuig | Van September 2015 tot Augustus 2018 |