| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
|---|---|
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 24,90 kg |
| Installatietijd | 1 uur |
| Geschikt voertuig | Suzuki Jimny |
| Productiedatum voertuig | Vanaf oktober 2018 |