Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Horizontale kogel demonteerbaar zonder gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Nee |
| Trekhaakgewicht | 17,70 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Suzuki Grand Vitara 3-deurs met reservewiel aan de achterkant, inclusief limited edition X30 |
| Productiedatum voertuig | Van augustus 2010 tot mei 2015 |
Information complémentaire :
- La rotule d'attelage à retirer après utilisation (risque d'interférence avec la plaque minéralogique et/ou l'antibrouillard).