| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 2050 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,50 kg |
| Installatietijd | 1 uur |
| Geschikt voertuig | Subaru Forester 4x4 type SK |
| Productiedatum voertuig | Vanaf april 2018 |