| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
|---|---|
| Trekgewicht | 1650 kg |
| Kogeldruk | 104 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 25,30 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Ssang Yong Tivoli inclusief AdBlue |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juni 2019 |