| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
|---|---|
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 170 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 31 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Ssang Yong Musso Grand |
| Productiedatum voertuig | Vanaf Januari 2019 |