| Trekhaakkogel | Verwijderbare kogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
|---|---|
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1300 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet-zichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 16,44 kg |
| Montagetijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Skoda Rapid |
| Productiedatum voertuig | Van november 2012 tot maart 2022 |