| Trekhaakkogel | Verwijderbare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
|---|---|
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet-zichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 17,00 kg |
| Montagetijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Skoda Rapid Spaceback |
| Productiedatum voertuig | 10/13-12/19 |