Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Thermisch
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Thermisch |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 0 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 14,50 kg |
| Geschikt voertuig | Renault Twingo Z.E. Elektrisch, alleen voor fietsendragergebruik |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juni 2019 |
| Kofferruimte | Nee |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Ja |
| + na contact | Nee, incompatibel |
| + permanent | Nee, niet compatibel |
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |