Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- RS
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | RS |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1300 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Nee (zichtbare uitsnijding alleen voor GT, GT-Line modellen) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 31,26 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Megane 3 Stationwagon inclusief GT en GT-Line |
| Productiedatum voertuig | Van mei 2009 tot juni 2016 |