Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- GT
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | GT |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1700 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding (alleen onzichtbare uitsnijding van het carter) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 16,78 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Laguna 3 Sedan |
| Productiedatum voertuig | Vanaf september 2007 |