Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 16V / 1.8L RSI modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | 16V / 1.8L RSI modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1100 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 13,52 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Clio 1 |
| Productiedatum voertuig | Van januari 1991 tot februari 1998 |