Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- GT, GT-Line, RS en Generation modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | GT, GT-Line, RS en Generation modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1300 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Mégane 3 Sedan |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2008 tot januari 2016 |