Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Verbrandingsmotor
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Verbrandingsmotor |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 750 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 13,80 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Megane Estate Fase 2 alleen voor E-tech plug-in Hybrid |
| Productiedatum voertuig | Vanaf augustus 2020 |
Information complémentaire :
Uniquement pour E-Tech plug-in Hybride.