Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Grote volumes, Pampa, Elektrisch, CNG, LPG & Bio-benzine
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Grote volumes, Pampa, Elektrisch, CNG, LPG & Bio-benzine |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard afneembare trekhaakkogel met gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1320 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Nee |
| Trekhaakgewicht | 14.19 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Kangoo 2 wielaandrijving |
| Productiedatum voertuig | Van 1997 tot februari 2008 |