Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Model Rapid Maxi
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Model Rapid Maxi |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Horizontale kogel demonteerbaar zonder gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1350 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Nee |
| Trekhaakgewicht | 15,94 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Kangoo 4x4 met klassieke bumper inclusief Pampa |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2001 tot februari 2008 |