| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
|---|---|
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,10 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Kadjar inclusief met AdBlue tank |
| Productiedatum voertuig | Vanaf november 2018 |