- Pakket
Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Horizontale kogel demonteerbaar zonder gereedschap |
| Trekgewicht | 1850 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 21,80 kg |
| Geschikt voertuig | Renault Grand Scenic 4 |
| Productiedatum voertuig | De Septembre 2016 à Mars 2023 |
| Montagetijd | 2 uur |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
Kenmerken Faisceau
| Doorvoer via koffer | Nee |
|---|---|
| Installatie bedrading | Voor en achter |
| Automatische uitschakeling achteruitrijcamera's | Handmatige deactivering via schakelaar op het dashboard als het voertuig hierover beschikt |
| Montagetijd | 2 uur |
| Compatibel voertuig | Alle voertuigen |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
AR-171082
Universele 7-polige kabelboom plus elektronische besturingseenheid voor multiplex voertuigen
AR-145163
Trekhaak Renault Grand Scenic 4 (09/16-03/23) Horizontale afneembare kogel zonder gereedschap