Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Horizontale kogel demonteerbaar zonder gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1850 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 21,80 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Grand Scenic 4 |
| Productiedatum voertuig | De Septembre 2016 à Mars 2023 |