Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Horizontale kogel demonteerbaar zonder gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1200 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Nee |
| Trekhaakgewicht | 15,28 kg |
| Montagetijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Renault Grand Modus |
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2008 |
Information complémentaire :
Si le véhicule est équipé du système porte-vélos Velofix, il sera nécessaire de le retirer.