Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- GT, GT-Line, 5008 met bandenreparatieset
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | GT, GT-Line, 5008 met bandenreparatieset |
|---|---|
| Trekgewicht | 2020 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,90 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Peugeot 5008 met reservewiel onder het chassis |
| Productiedatum voertuig | Van april 2016 tot juli 2024 |