Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Model L2 (lange partner) en 1.6 VTi 16V motor
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Model L2 (lange partner) en 1.6 VTi 16V motor |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1300 kg |
| Kogeldruk | 70 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 17,55 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Peugeot Partner 2 kort en Tepee inclusief BlueHDi en Outdoor |
| Productiedatum voertuig | 7/08-06/18 |