| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
|---|---|
| Trekgewicht | 1650 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,30 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Opel Astra H Break |
| Productiedatum voertuig | Vanaf oktober 2004 |