Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 2 aangedreven wielen, dubbele cabine voertuig
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | 2 aangedreven wielen, dubbele cabine voertuig |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3000 kg |
| Kogeldruk | 115 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 38,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Nissan Navara D22 4x4 enkele cabine en King Cab met bumper met treeplank |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2002 tot juni 2005 |
Information complémentaire :
Le 4ème caratère du champ E de la carte grise concerne la cabine du Navara : A pour Simple Cab, B pour King Cab.