Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Model Edition Style (limited edition) & voertuigen met handsfree achterklep opening
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Model Edition Style (limited edition) & voertuigen met handsfree achterklep opening |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 24,74 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Nissan X-Trail inclusief AdBlue |
| Productiedatum voertuig | Van augustus 2017 tot augustus 2022 |