- Pakket
Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Auto-Hak biedt vandaag een volledig gamma trekhaken aan voor meer dan 500 voertuigmodellen. Met meer dan 30 jaar ervaring zal het merk Auto-Hak, dankzij het ontwerp en de kwaliteit van de producten, aan uw verwachtingen voldoen.
Eenvoudig te monteren dankzij de meegeleverde montagehandleidingen (mechanisch gedeelte en elektrisch gedeelte).
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Horizontale kogel demonteerbaar zonder gereedschap |
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 18,10 kg |
| Geschikt voertuig | Nissan Qashqai I |
| Productiedatum voertuig | Van maart 2007 tot januari 2014 |
| Montagetijd | 2 uur |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
Kenmerken Faisceau
| Doorvoer via koffer | Nee |
|---|---|
| Installatie bedrading | Achter |
| Automatische uitschakeling achteruitrijcamera's | Ja, automatisch |
| Montagetijd | 1 uur |
| Compatibel voertuig | Nissan Qashqai en Qashqai +2 |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Productiedatum voertuig | Van maart 2007 tot januari 2014 |
| Type kabelboom | Specifiek (aangepast aan het voertuig) |
| Aantal pinnen | 7-polig |