Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2200 kg |
| Kogeldruk | 115 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,55 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mitsubishi Outlander |
| Productiedatum voertuig | Van september 2012 tot mei 2021 |
Information complémentaire :
En cas de modèle PHEV, l'installation du matériel doit obligatoirementêtre effectuée par un garagiste agréé Hybride.