Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Uitlaat met dubbele pijp rechts en links
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Uitlaat met dubbele pijp rechts en links |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 5,99 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mitsubishi Outlander (CW) |
| Productiedatum voertuig | Van april 2007 tot augustus 2012 |
Attention, l'ouverture du hayon inférieur peut être bloquée par la rotule.